Seria malarstwa Renesans 60×80

Niezawodne i solidne podłoże do wyrażania kreatywności artystycznej to obrazy malarskie Renesans w rozmiarze 60 na 80 cm. Zapewniają one idealną powierzchnię do malowania, ponieważ są wykonane z najwyższej jakości płótna bawełnianego i gruntowane podwójnie gessem akrylowym.

Staranne dobranie materiałów do podobrazia Renesansu sprawia, że są elastyczne, trwałe i idealnie nadają się do pracy. Jeśli chodzi o ceny, są świetnym wyborem zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych artystów.

Każde podobrazie jest również starannie pokryte folią, co chroni je przed zabrudzeniami i uszkodzeniami w trakcie transportu i przechowywania. Większe rozmiary mają również kliny, które pomagają utrzymać odpowiednie napięcie płótna.

Płótno gruntowane, wykonane z 75% bawełny i 25% polietylenu, o gramaturze 280 gramów na metr kwadratowy, zapewnia doskonałą powierzchnię do malowania w wielu technikach.

Podsumowując, seria podobrazów malarskich Renesans 60×80 to solidne i użyteczne podłoże, które spełni nawet najbardziej wymagające wymagania artystów. Dzięki trwałości i wysokiej jakości wykonania sztuka będzie jeszcze bardziej fascynująca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *