Chustecznik decouapge w doskonałej cenie! 0

Chustecznik drewniany - 9,99 zł 

Lubisz niespodzianki? Masz więcej wolnego czasu w wakacje? Zatem chwytaj za pędzel i do dzieła! Specjalnie dla Ciebie do końca lipca, wszystkie chusteczniki drewniane w wyjątkowo niskiej cenie 9,99 zł! Nie zmarnuj takiej okazji! Czas na twórczy wypoczynek!

 

czytaj całość »
Wakacyjne godziny otwarcia sklepu 0

W wakacyjne soboty sklep stacjonarny będzie nieczynny

Pogoda płata nam figle - raz jest zbyt gorąca, raz jest zbyt mokro, a w soboty świeci słońce. Dlatego postanowiliśmy w wakacyjne soboty nadrabiać słoneczne spotkania na łonie natury. Zatem do końca wakacji w soboty sklep będzie nieczynny. :) Sprawdź do kiedy potrwa zamiana godzin otwarcia sklepu stacjonarnego.

czytaj całość »
Ambiente Chalky Colors by Renesans w naszym laboratorium 1

Jakie są nowe farby kredowe Renesansu? 

Farby o kredowym wykończeniu przeżywają na polskim rynku od lat swój prawdziwy renesans. Techniki dekoracyjne oraz stylizacja mebli i dekoracji domowych zyskuje coraz większą rzeszę miłośników. Jeśli i Ty poszukujesz dobrych farb w świetnej cenie, to farby Ambiente Chalky Colors nie zwiodą Cię. Sprawdź, czego możesz się po nich spodziewać.

czytaj całość »
Ambiente Chalky Colors Renesans 0

Nowe farby kredowe, woski i podkłady od Renesans!

Polskie farby kredowe w 28 kolorach w których rozkochasz się do reszty. Ambiente Chalky Colors czekają już na Ciebie w naszym sklepie.

 

czytaj całość »
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl