Biuletyn informacyjny CraftART
Nie wiesz jak używać mediów i narzędzi plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Nie chcesz przegapić wyjątkowych promocji, nowości, darmowych pokazów, webinariów? Podaj nam swój adres mailowy, a podzielimy się z Tobą naszą wiedzą.
Opcje przeglądania

Permanentna, nietoksyczna farba na bazie wody, przeznaczona do dekoracji tkanin naturalnych, bądź mieszanek zawierających do 20% udziału włókien syntetycznych. Farbą do tkanin można malować pędzlami, ale używając jej ze stemplami lub szablonami/ maskami nakładamy farbę pędzlem gąbkowym. Tkanina ozdobiona Farbą do tkanin Daily ART pozostanie miękka. Po wyschnięciu prasuj żelazkiem przez 3 minuty (ustawienia dla bawełny), w celu utrwalenia dekoracji. Tkaninę można prać w wodzie z mydłem, w temperaturze do 40°C. Wzornik kolorów zawiera 11 nasyconych pigmentem odcieni, które można dowolnie ze sobą mieszać. Farby do tkanin Daily ART mogą być rozcieńczone wodą – do 5%, jednak większa ilość wody wpłynie negatywnie na trwałość kolorów. Farby można też rozcieńczyć Medium do tkanin Daily ART aby otrzymać przejrzyste kolory lub pastelowe odcienie do jasnych tkanin, które również można po zabezpieczeniu prać. Jeśli chcesz ozdobić ciemne lub jaskrawe tkaniny pastelowymi odcieniami Farby do tkanin, po prostu zmieszaj wybrane kolory z białą farbą.

Pojemność: 30ml, 60ml. 

      

 

Farba do tkanin CZARNA 30 ml Daily ART

Farba do tkanin CZARNA 30 ml Daily ART
Farba do tkanin CZARNA 30 ml Daily ART
Farba do tkanin CZARNA 30 ml Daily ART

Dostępność: DOSTĘPNY

Wysyłka w: od 2 - 7 dni

Cena: 8,40 zł
szt.
Buduj z nami społeczność

Nie wiesz jak używać mediów i narzędzi plastycznych? Chcesz poznać sposoby ich wykorzystania? Chcesz doskonalić się w nowych technikach? Nie chcesz przegapić wyjątkowych promocji, nowości, darmowych pokazów, webinariów? Dołącz do naszej grupy na facebook Laboratorum CraftART i buduj z nami społeczność w której rządzi pasja! Kliknij w zdjęcie i dołącz do grupy!

Laboratorium CraftART - grupa wsparcia na Facebook

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl